hakkimizda

Duru Kuru Temizleme Sıradan ya da sıradışı olmak bir tercih konusudur. Biz diyoruz ki;sıradan hizmet veren çok ama sıradışı olmak için birçok özelliğin biradara olması yanında tecrübe ve özveri bunlardan en önemlileridir. Günümüzde daha çok kazanma,daha çok müşteri edinme ve daha çok parça adetine ulaşma gibi nedenlerle kaliteli hizmet standartlarında ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Bizim için asıl amaçımız öncelikle bireysel müşteri memnuniyetinin yanısıra, her ürüne göre özel temizleme ve ütüleme tekniklerinin kusursuz uygulanmasıdır.

Bizim övünç kaynağımız; şube çokluğumuz yada çok parça adetine ulaşmamız değil, müşterilerimizin memnuniyeti ve memnun olan müşterilerimizin bizi dostlarına tavsiye etmesidir.

Hepimiz günlük hayatımızda, iş hayatımızda veya özel bir gecede giyeceğimiz kıyafetlerimize özen gösteririz ve en önemlisi temiz olmasını isteriz. İşte bu yüzden özelliklede narin olarak adlandırabileceğimiz kumaşlardan olan kıyafetlerimizi kuru temizlemeye vermeyi tercih ederiz. Kuru temizleme; giysilerin daha uzun süre özellikleri bozulmadan kullanılabilmesi için tekstil ürünlerinin kumaş dokusunu, rengini ve kalitesini bozmayan maddelerle özel üretilmiş kuru temizleme makinalarıyla yapılan temizleme işlemine deniz.