HAKKIMIZDA

biz kimiz?

Başakşehir Kuru Temizleme, yüksek kaliteli giysiler, titiz kumaş bakımı, profesyonel ve özenli hizmet odaklı profesyonel bir kuru temizleme ve çamaşırhane hizmeti sunmaktadır. Başakşehir bölgesine 20 yılı aşkın bir süredir gururla Kuru Temizleme hizmeti vermekteyiz. Başakşehir bölgesinde Kuru Temizleme, Yıkama, Ütüleme ve Terzi hizmetleri vermekteyiz. Çamaşırlarınızı en kısa sürede kapınızdan alıyor ve işlemi bittikten sonra süper hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Temizlediğimiz her ürün, her zaman birinci sınıf temizlik hizmeti veren son derece deneyimli uzman ekibimiz tarafından özenle ve saygıyla muamele edilmektedir. Başakaşehir’deki binlerce müşteri Kuru temizleme, Yıkama ütüleme ve diğer hizmetlerimizde Başakşehir Kuru Temizleme’ye  güveniyor.

En iyi işçilik geleneklerini kumaş bakımında en gelişmiş, çevre dostu tekniklerle birleştiriyoruz. Başarımız ve büyümemiz; kusursuz hizmet ile çok rekabetçi fiyatlarla en kaliteli kuru temizleme ve terzi hizmetleri taahhüdümüzden kaynaklanmaktadır. Başakşehir kuru temizleme olarak, müşterilerimizin aldıkları hizmetten % 100 memnun olduklarından emin oluruz, öncelikli hedefimiz; para kazanmak değil müşteri kazanmaktır.

En yüksek kuru temizleme ve çamaşır hizmetleri standardını, çevre dostu temizlik yöntemlerini ve tekstil hizmetlerini sunan uzman bir kuru temizleme şirketidir.

1: İŞİMİZİ SEVİYORUZ

Her müşteriye adil davranılır, sözlerimizi tutarız ve doğru olanı yaparız.

Müşterilerimiz sadece hizmetimizi sevmekle kalmıyor, aynı zamanda ekibimize de güveniyor.

2: BEKLENTİLERİ AŞMAYI SEVİYORUZ

İlkbahar taze kokusu, keskin ütüleme ve kusursuz temizlik, kuru temizleyicilerimizin çalışmalarındaki tutkusu gururumuzu kabartmaktadır.

Sadece en iyilerle çalışıyoruz. Ana temizleyicilerimizin hepsi 10 yılı aşkın deneyime sahiptir, en iyi temizlik malzemelerini kullanır, en iyi makinelere sahiptir ve her giysiyi ayrı ayrı kontrol eder.

3: ÖNEMSİYORUZ

Fark yaratan küçük şeyler. Müşteri Hizmetleri Ekibimizin herhangi bir üyesiyle konuştuğunuzda duyacaksınız. Fark etmeden yaptığımız küçük onarımlarda göreceksiniz. Giyisilerinizi teslim alma ve teslim etme saatlerinde size özel opsiyonlar olduğunu farkedeceksiniz.