Kuru Temizleme

Kuru temizleme hizmetimizi bugün deneyin!

Başakşehir Kuru Temizleme, kısa bir sürede çamaşırlarınızı adresinizden teslim alarak, kuru temizleme işleminden sonra tekrar adresinize teslim edecektir! Perdeler ve gelinliklerden takım elbiseler, gömlekler, kravatlar ve etekler gibi kıyafetlere kadar her şeyi kuru temizliyoruz. Eğer Başakşehir bölgesinde kaliteli bir kuru temizleyici arıyorsanız, cevabınız bizde. Kuru teizleme işleminde; perkloretilen, hidrokarbon ve sulu olarak temizleme yapmaktayız.

İpek, polyester, pamuk ve suni ipek gibi her türlü malzemeyi temizliyoruz; ve hatta deri, kürk ve diğer hayvan derisi ürünlerinize kuru temizleme işlemi yapıyoruz. Ayrıca inatçı lekeler için leke çıkarma da yapıyoruz. Sadece çevre için güvenli değil, aynı zamanda siz ve kıyafetleriniz için de güvenli bir silikon temizleyici kullanıyor ve yaptığımız hizmetten gurur duyuyoruz.

Bütün giysilerde olduğu gibi, kuru temizleme işlemi başlamadan önce tüm ürünleriniz leke veya hasar açısından iyice incelenir. Deneyimli ve eğitimli ekibimiz tarafından, kalite kontrolünün baştan sona uygun olmasını sağlayarak temizliği tamamlanmaktadır. Takım elbise, elbise, pantolon yanı sıra, perdeler ve döşemeler gibi ev eşyalarını da temizliyoruz.

Yaptığımız iş için bizi takdir eden memnun müşteriler arttıkça yaptığımız işten gurur duyuyoruz. Temizleme gereksinimi ne olursa olsun, deneyimli personel ve en son teknolojiye sahibiz.

Standart olarak her giyisi deneyimli ekibimiz tarafından ayrı ayrı denetlenir. Daha sonra her bir giysileriniz için en uygun temizlik yöntemlerinin nasıl seçileceğine karar verilir. Beklendiği gibi uzman kuru temizleme hizmetlerimiz, kuru temizleme işlemi sırasında hasarı önlemek için hassas düğmelerin veya ayrıntılı boncuklu giyisilerin korunmasını da içerir.

KURU TEMİZLEME AŞAMALARI

 

 • ÖN KONTROL –  Yırtılma, aşınma, gevşek veya eksik düğmeler olup olmadığını ve ön lekelenme için mevcut lekeleri işaretleriz. Her giysi, yapılacak işlem listesi için etiketlenir.

   

 • TEŞHİS –  Bugün dünyada yüzlerce farklı kumaş var. Her birinin kendi kimyasal yapısı vardır ve kullanılan şey kritiktir. Gözlemcinin eğitimli gözü, yirmi artı üründen hangisini giysi üzerinde kullanacağını ve ne derecede buhar ve vakum gerektiğini tam olarak anlamalıdır.

   

 • KURU TEMİZLEME –  Giysiler kuru temizleme için hazır olduğunda, renk ve kumaş içeriğine göre sıralanır ve DC makinesine yerleştirilir. Oksijenin tambura girmesini önlemek için, bir ekstraksiyon işlemi başlar ve geri kalan işlem için % 90 + oksijen giderilir ve azotla yeniden doldurulur. Bu toplam işlemin, yıkamadan kuru döngülere tamamlanması yaklaşık bir saat sürer.

   

 • KÜÇÜK ONARIMLAR –  Başakşehir Kuru Temizleme yi diğer kuru temizlemecilerden ayıran bir özellik te giysilerimizin eksiklerini tamamlamamızdır. Gevşek veya eksik düğmeler ve gevşek kenarlar ücretsiz olarak sabitlenir. Değerlendirmeniz gereken bir sorun varsa, sadece telefon edip izniniz yeterlidir.

   

 • BİTİRME –  Unutmayın, bizim işimiz sadece giysilerinizi temizlemek değil, asıl işimiz sizi iyi hissetmenizi sağlamaktır. Dikişler ve yakalar mükemmel bir şekilde preslenir ve gerekli tüm kırışıklıklar düzgün şekilde ütülenir.

   

 • KALİTE KONTROL –  Bu son adımdır. Buraya geldiğinde, personnellerimiz son denetimi yapar ve her şeyin yapabildiğimiz kadar mükemmel olmasını sağlar. Askı ve Poşetlenerek teslime hazır hale getirilir.

   

Piyasadaki en uygun fiyatların tadını çıkarın. Tüm hizmetlerimizde kaliteli hizmetin yanı sıra uygun kuru temizleme fiyatları başakşehir kuru temizleme de.

Başakşehir bölgesinde kuru temizleme hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ürünlerini adresinden alıp ütülenmiş ve paketlenmiş olarak ücretsiz bırakıyoruz.

Ürünlerinizi önemsiyor ve titiz bir kuru temizleme hizmeti sunmaktayız. Size iade edilmeye hazır kıyafetlerinizi dikkatlice temizler, katlar ve paketleriz.

BİZİ HEMEN ARAYIN !

Kuru temizleme hizmetimizi bugün deneyin!

0212 000 00 00