Yıkama

Çamaşır Yıkama hizmetimizi bugün deneyin!

Leke çıkarma, temizleme, elle ütüleme, küçük onarım, kontrol ve paketleme gibi özel bir yıkama hizmetleri vermekteyiz. Çarşaflar, yastık kılıfları, yorganlar, masa örtüleri veya masa peçeteleri gibi her türlü ev tekstili – çarşaf ve masa örtüleri, en yüksek standartta temizlenir, daha sonra tam olarak katlanır ve koruyucu bir şekilde paketlenir size iade edilir.

Yıkama hizmetimiz; beyazlarınızın aydınlatılmasını ve renkli nevresimlerinizin gerçek renklerini korumasını sağlar. Ayrıca iç çamaşırları, çorapları, pamuklu pantolonları, çarşafları ve ıslak temizlenmesi gereken diğer ürünleri işlediğimiz ticari bir çamaşırhane bölümümüz var. Stresli bir işiniz varsa veya kendiniz için daha fazla zamana ihtiyacınız varsa, tüm kıyafetlerinizi, çarşaflarınızı  vb. Yıkamak için Başakşehir Kuru Temizleme ile iletişime geçin.

Ürünlerinizi yıkamak için farklı yollar sunuyoruz. Her ürün gerektiği şekilde toprak veya lekeler için ön işlemden geçirilir. Giyisi veya tekstil ürünleriniz sıcaklık ve nişasta için kategorize edilir ve gerektiğinde ayrı ayrı yıkama ürünleri kullanırız. Ve en iyi sonuçları sağlamak için, kalite kontrol ekibimiz tüm ürünlerinizi elle kontrol ediyor ve ürünlerinizin kalite yönergelerimize uyduğundan memnun olana kadar hiçbir ürün teslim edimemektedir. Ürünlerinizi teslim aldığınızda, kolaylık sağlamak için kutulanmış veya kolay taşıma için paketlenmiş olabilmektedir.

Piyasadaki en uygun fiyatların tadını çıkarın. Tüm hizmetlerimizde kaliteli hizmetin yanı sıra uygun çamaşır yıkama fiyatları başakşehir kuru temizleme de.

Başakşehir bölgesinde çamaşı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ürünlerini adresinden alıp ütülenmiş ve paketlenmiş olarak ücretsiz bırakıyoruz.

Ürünlerinizi önemsiyor ve titiz bir çamaşır yıkama hizmeti sunmaktayız. Size iade edilmeye hazır kıyafetlerinizi dikkatlice temizler, katlar ve paketleriz.

BİZİ HEMEN ARAYIN !

Çamaşır Yıkama hizmetimizi bugün deneyin!

0212 000 00 00