Ütüleme

Ütüleme hizmetimizi bugün deneyin!

İnatçı kırışıklıkları elbisenizden veya elbisenizden çıkarmak için mücadele mi ediyorsunuz? Profesyonel ütüleme servisimizi kullanın; son teknoloji ütülerimiz ve uzman personelimiz sayesinde çeşitli giysilerdeki istenmeyen kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Başakşehir kuru temzileme olarak giysilerinizi adresinizden alır, temizler ve ütüler ve ardından ürünlerinizi tercih ettiğiniz yerde size geri göndeririz.

Daha önce bir giysiyi ütülediyseniz, bunun zaman alıcı ve sıkıcı olduğunu çok iyi bilirsiniz. Ütüler profesyonel ve şık bir görünüm oluşturmak için kumaşlardan ve giysilerden kırışıklıkları düzeltmek ve gidermek için kullanılıyordu. Giyisileriniz / tekstil ürünleriniz; yıkanır veya kuru temizlenir, profesyonel ütülenir ve size geri gönderilir. Sabah toplayabilir ve aynı gün akşam teslim edebiliriz.

Son teknolojik buharlı ütüleme sistemlerini kullanıyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak giysilerini jilet kalitesinde itina ile ütülemekteyiz.

Ütülemede en iyisiyiz. Firmamız 20 yıldan fazla profesyonel ütü yapan personellerden olmuşmaktadır. Sadece bize güvenin ve hayatınızı kolaylaştırın.

Piyasadaki en uygun fiyatların tadını çıkarın. Tüm hizmetlerimizde kaliteli hizmetin yanı sıra uygun Ütüleme fiyatları başakşehir kuru temizleme de sizlerle.

Başakşehir bölgesinde ütüleme hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ürünlerini adresinden alıp ütülenmiş ve paketlenmiş olarak ücretsiz bırakıyoruz.

Ürünlerinizi önemsiyor ve titiz bir ütüleme hizmeti sunmaktayız. Size iade edilmeye hazır kıyafetlerinizi dikkatlice temizler, katlar ve paketleriz.

BİZİ HEMEN ARAYIN !

Ütüleme hizmetimizi bugün deneyin!

0212 000 00 00