Terzi

Terzi hizmetimizi bugün deneyin!

Başakşehir Kuru Temizleme,  Başakşehir bölgesindeki müşterilerine temizlik ve ütü hizmetleri sunan profesyonel bir kuru temizleme şirketidir. Ceketler, kollar, pantolonlar, etekler, elbiseler, Fermuarları değiştirmekten pantolonları kısaltma, eteklerdeki belleri azaltma,  hatta sallanan düğmelerin kısaltılması veya uzatılması gibi çok çeşitli terzi hizmetlerimiz mevcuttur. Terzilerimiz uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve çok sevilen ürünlerinizin en üst düzeyde özenle ele alınmasını sağlama becerisine sahiptir. Değişikliklerle en iyi sonuçları elde etmek için lütfen çantanızda tam olarak ürününüzün nasıl ayarlanmasını istediğinizi belirten bir not bırakmanız yeterli olacaktır.

Standart tadilat minimum 48 saat gerektirir, daha büyük onarımlar ise daha uzun sürer. Hem erkek hem de kadın kıyafetlerini değiştirmenin yanı sıra, çocuk kıyafetleri için de değişiklikler yapıyoruz. Müşteriler, giysilerin toplanıp kendilerine teslim edilebileceği programlarına uygun zaman aralıklarını seçme seçeneğine sahiptir.

Piyasadaki en uygun fiyatların tadını çıkarın. Tüm hizmetlerimizde kaliteli hizmetin yanı sıra uygun terzicilik fiyatları başakşehir kuru temizleme de sahip olabilirsiniz.

Başakşehir bölgesinde terzi hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ürünlerini adresinden alıp ütülenmiş ve paketlenmiş olarak ücretsiz bırakıyoruz.

Ürünlerinizi önemsiyor ve titiz bir terzi hizmeti sunmaktayız. Size iade edilmeye hazır kıyafetlerinizi dikkatlice temizler, katlar ve paketleriz.

BİZİ HEMEN ARAYIN !

Terzi hizmetimizi bugün deneyin!

0212 000 00 00